Kunst in de kerk 2026

       

Eerste week kunstenaars 29 juli en 1 augustus:

 

Colette Bloos: Tijdens deze editie van ‘kunst in de kerk’ wil ik schilderijen, collages en kaarten laten zien. Misschien ook een paar objecten. Het werk is eigenwijs omdat er door de gebruikte techniek spontaan patronen en structuren ontstaan.
Trijnie Goudriaan:
Ik heb nieuwe schilderijen gemaakt met als serietitel: “Wat wíl de zonnebloem?.”.
Elisabeth Kristesen:
Petra de Vree:
In een tijd van digitalisering eer ik met mijn serie Skilled Hands het verband tussen kunst en vakmanschap. Wereldwijd gaat veel fijn ambacht verloren, maar in mijn beelden komen de vaardige handen van verschillende werelddelen juist weer samen.
Salman Ezzammoury:
Ali Koers:
Juist in Wageningen, waar de vrede ieder jaar wordt gevierd, wil ik met mijn kunst aandacht vragen voor de oorlogen die nu de wereld blijven teisteren.

Tweede week 5 en 8 augustus:
Bert Hoekstra
Frida Stad

Ingrid Kruip
Jacqueline van Bergeijk
Josien Plomp : In het thema “Eigenwijs” laat ik mijn grafische werk zien, o.a. monoprinten plus collages en druktechnieken waar kleur en vorm de hoofdrol spelen.
Petra Sips

Derde week 12 en 15 augustus
Ans Wouters
Birgit Pedersen:Voor deze tentoonstelling heb ik mij verdiept in de kleur blauw .
EIGEN WIJS OF NIET .?
Dolf Dijkstra
Gelske Kwikkel: Ik heb eigenwijs een combi van foto’s met donker voor het licht gemaakt en klein schilderwerk : ik kan niet kiezen. tussen de twee diciplines…
Henk van Ruitenbeek
Thea Vos

Vierde week 19 en 22 augustus
Coenraad de Jong
Fransje Smit
Marieke Schreijgrond
Nelleke Zandwijk
Nicole Pluim:Ik schilder graag aquarellen van de kleine momenten die ik onderweg tegenkom. Tijdens mijn wandelingen door de stad en de natuur verzamel ik indrukken en sferen die ik graag vastleg in aquarel.
Sonja Kemp :Tijdens deze expositie toon ik balpentekeningen, ouder eigenwijs werk én mijn nieuwste object ‘Fladderend door de chaos’, dat volledig is gemaakt van gerecycled materiaal.